4 روش طبیعی برای از بین بردن خال

No Comments
4 روش طبیعی واسه نابود کردن خال

صورت بیشتر ما دارای خالای گوشتی ، خالای مشکی و قهوه ایه که پوست ما رو نا قشنگتر می کنه.بیشتر خالا بی رر هستن اما بهتره تحت نظارت دکتر باشه بعضی از اونا شروع سرطان رو به ما خبر میدن.

نابود کردن طبیعی خال

روشای مختلفی واسه نابود کردن خالا هست . بعضی از این روشها خیلی پر هزینه و دردناکه اما روشای خونگی بدون درد و هزینه هم هست و شما باید به خاطر شدید بودن مشکلتون و یه وقتی که واسه حل این مشکل زمان دارین ، یکی از این روشها رو انتخاب کنین. استفاده ازعسل ، سالهاست که به عنوان یه روش خونگی کم هزینه و موثر واسه نابود کردن خالا شناخته شده اما لازمه زمان و صبره.

روش اول

هر روز صبح ، بعد از بیدار شدن از خواب مقداری عسل خالص روی خالهایتان بمالید . شبه ها قبل از خواب هم این کار رو انجام بدین. از اونجایی که این روش از بین بردن خال احتیاج به آمادگی نداره ، خیلی متداوله و تعداد خیلی از اون استفاده می کنن . اگه از این روش استفاده می کنین نکته مهمی که باید در نظر داشته باشین اینه که این کار رو باید هر روز و به شکل متوالی انجام بدین چون اگه با معطلی این کار رو انجام بدین دوره درمان خالای شما طولانی تر می شه.

روش دوم

مقداری عسل روی خال مورد نظرتون بمالید و به شکل دوران ماساژ بدین . بعد یه چسب زخم روی اون بذارین تا در طول روز مرطوب بمونه. از این روش از بین بردن خال رو هر روز فقط یه بار انجام بدین چون تکرار دوباره اون در طول یکروز ممکنه باعث تحریک و حتی التهاب پوستتون شه.

روش سوم

هر شب یه هوله رو با آب گرم خیس کنین و اونو روی خالتون بذارین . به مدت ۱۵ تا ۳۰ ثانیه هوله رو محکم روی پوستتون فشار بدین. این کار باعث می شه که منافذ پوست و خال باز شه و در نتیجه عسل بیشتر جذب شه . بعد هوله رو وردارین و مقداری عسل خالص رو روی خال بمالید و روی اونو با چسب زخم بپوشونین تا در طول شب به ملافه یا لباس شما مالیده نشه.

روش چهارم

مقداری عسل رو حدود ۱۵ تا ۲۰ ثانیه در ماکروفر گرم کنین و با به کار گیری انگشت اشاره و انگشت میانی مقدر از این عسل گرم شده رو با قدرت روی خالتون بمالید. گرم کردن عسل هم مثل به کار گیری هوله گرم باعث باز شدن منافذ می شه.

منبع : مجله دلگرم

منبع : ایران مطلب

منبع :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *