4 راهکار تغذیه‌ای برای افزایش قوای جنسی | تغذیه سالم

No Comments

4 راه حل تغذیه ای واسه افزایش قوای جنسی

اگه مدتیه تصور می کنین احساسات عاشقانه و تمایلات جنسی خود یا همسرتون مثل اوایل ازدواجتون نیس زمان اون رسیده تغییراتی در برنامه غذایی تون بدین.

 

قهوه بخورین

نوشیدن قهوه به خصوص اگه عادت به اون نداشته باشین خیلی راحت بخشایی از مغزتون رو فعال می کنه که اثر زیادی روی زنده شدن احساسات و نشاط جنسیتون داره. این رو ما نمی بگیم بلکه یافته های پژوهشی که در سال 2005 در دانشگاه ساوت وسترن آمریکا انجام شده نشون میده. پس خودتون رو یه فنجون قهوه مهمون کنین.

 

 

رژیم مدیترانه ای بر هر درد بی درمان دواست

محققان ایتالیایی روی زنائی که دچار سندروم متابولیک بودن مطالعاتی انجام داده  و دیدن وقتی که این خانوما رژیم مدیترانه ای رو دنبال کردن بهبود زیادی در احساسات و تمایلات جنسیشون دیده شده.

سندروم متابولیک از مجموعه شرایطی مانند فشار خون بالا، چاقی دور شکم و حالت مقاومت به انسولین ناشی می شه.

اگه نمی دونین رژیم مدیترانه ای چه نوع رژیمیه باید به طور خلاصه بگیم در این رژیم مصرف میوه و سبزیجات حرف اول رو می زنه.

نوشیدن قهوه به خصوص اگه عادت به اون نداشته باشین خیلی راحت بخشایی از مغزتون رو فعال می کنه که اثر زیادی روی زنده شدن احساسات و نشاط جنسیتون داره

مصرف گوشت قرمز به کمترین حد ممکن می رسه و به جای اون ماهی مصرف می شه. روغن زیتون هم نقش موثری در این رژیم بازی می کنه. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین این رژیم به لاغری و زیبایی اندام هم کمک زیادی می کنه.

 

چه می کنه شکلات مشکی

شکلات اثر مستقیمی روی هورمونای جنسی نمی ذاره اما این ماده غذایی پرطرفدار باعث ترشح بیشتر هورمون سروتونین می شه. این هورمون احساس آرامش و خوشی بوجود میاره.

البته حواستون باشه زیاده روی نکنین. مصرف یه یا دو مربع شکلات مشکی با کیفیت در روز کافیه و مصرف زیادی اون کالری زیادی به بدن تحمیل می کنه. به خاطر همین هم امکان چاقی رو بالا می بره.

 

 

بفرمایید ماست پروبیوتیک

یافته های پژوهشی که در دانشگاه ماساچوست آمریکا آمریکا و روی موشای آزمایشگاهی انجام شده نشون میده موشای نری که ماست پروبیوتیک خورده ان بیضهای بزرگ تر داشتن.

قدرت باروری این موشا در مقایسه با موشایی که مواد غذایی چرب و بدون فیبرهای لازم مصرف کردن هم بیشتر بوده. موشای ماده این تحقیق هم با مصرف ماست پروبیوتیک قدرت باروری و شیردهی بیشتری به دست آوردن.

واسه افزایش قدرت و نشاط جنسی خود از مصرف این ماستا غافل نشید.

ترجمه: فاطمه مهدی پور


منبع : tebyan.net

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *