4 دلیل که باید رابطه جنسی داشته باشید | تغذیه سالم

No Comments

4 دلیل که باید رابطه جنسی داشته باشین

4 دلیل که باید رابطه جنسی داشته باشین

اهمیت داشتن رابطه جنسی

1. بدون رابطه جنسی احساس استرس زیادی دارین

رابطه جنسی به شما کمک می کنه تا بتونین انرژی خود رو تخلیه کنین. محققان اسکاتلندی فکر می کنن آدمایی که از رابطه جنسی دوری می کنن در مقایسه با آدمایی که دست کم طی دو هفته یه بار رابطه جنسی کامل دارن در شرایط توأم با استرس مانند سخنرانی عمومی با چالشای بیشتری روبرو می شن.

2. بدون رابطه جنسی، حواستون به سرطان پروستات باشه

آدمایی که رابطه جنسی ندارن نمی تونن از مزیتای اون در مورد مراقبت از پرستات بهره مند شن. تحقیقات نشون میده مردانی که رابطه جنسی منظم داشته و از انجام اون حال می کنن حدود 20 درصد خطر بروز سرطان پروستات در اونا کمتره.

3. اگه رابطه جنسی ندارین، اندازه آسیب پذیری شما نسبت به سرماخوردگی و آنفولانزا بیشتر می شه

رابطه جنسی کمتر می تونه باعث تماس بیشتر شما با میکروبا شه. متأسفانه، با نداشتن رابطه جنسی انگار خودتون رو از امتیازات اون واسه تقویت سیستم ایمنی هم محروم می کنین. محققان می گن آدمایی که یه یا دو بار در هفته رابطه جنسی دارن اندازه ایمونوگلوبین A – یکی از سدهای دفاعی بدن در برابر ویروسا- اونا در مقایسه با آدمایی که با احتمال خیلی کم رابطه جنسی داشته یا اصلا ندارن 30 درصد بیشتره.

4.افزایش خطر نعوظ ناقص با کم بودن رابطه جنسی

آدمایی که خیلی کم رابطه جنسی دارن نسبت به مردانی که هفته ای یه بار رابطه جنسی دارن، احتمال بروز نعوظ ناقص در اونا بیشتره. محققان می گن از اونجایی که آلت تناسلی شما یه ماهیچه س، رابطه جنسی همیشگی می تونه قدرت اونو حفظ و تقویت کنه؛ به همون شکلی که تمرینات فیزیکی به حفظ قوا و ایستادگی بدن کمک می کنه. / الو دکتر

.

منبع :

جمع آوری به وسیله بخش تغذیه سالم زندگی سالم سایت آکا

  • مطالب در رابطه
  • -عشق بازی-معاشقه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *