4 خوراکی دوستدار پوست

No Comments

یکی از آسون ترین درمانای خونگی واسه صاف و نرم کردن پوست، یه ماسک جفت و جور شده با مخلوط بلغور جوی دو سر خشک با آب یا شیره.
شیر

هممون میدونیم شیر یکی از بهترین منابع کلسیم است و یه لیوان از اون 20 درصد نیاز روزانه بدن به کلسیم رو تأمین می کنه. با خوردن شیر، کودک شما استخونای محکمی داره و خطر بروز شکستگی در دوران کودکی و نوجوونی کم میشه. در زمان یائسگی مصرف شیر و مکملای کلسیم از زنان در برابر پوکی استخون مراقبت می کنه. شیر شامل خیلی از ویتامینا و مواد غذایی لازم یه رژیم غذایی متعادل، از جمله ویتامین B12 هستش که سازنده گلبولای قرمز خونه و گلبولای قرمز اکسیژن و مواد غذایی لازم رو واسه تأمین انرژی در بدن حمل می کنن و کمبود اون باعث کم خونی شه. هم اینکه، شامل نیاسین و ریبوفلاوینه که هر دو واسه ساختمون عضلات لازم ان. تموم بدن، چه درون و چه بیرون اون از خواص طبیعی این ماده بهره مند می شه.شیر واسه مراقبت از پوست هم بسیار عالی و لازمه. مثلا شیر واسه پوست خشک، پوستای حساس یا آسیب دیده به عنوان یه مرطوب کننده عالی عمل می کنه.

 

مراقبت از پوست با مصرف بلغور جوی دو سر

تا حالا روز خود رو با یه ظرف بلغور جوی دو سر شروع کردین؟ شادباش می بگیم شما سالم ترین غذای جهان رو واسه شروع روز خود انتخاب کردین. جوی دو سر بومی آسیای شرقی و جنوب اروپا و

منبع : salamat.ir

جمع آوری سلامت اکاایران جمع آوری سلامت اکاایران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *